0

Iwona Donarska

Iwona Donarska - Międzynarodowa Mistrzyni Makijażu Permanentnego, międzynarodowy juror i speaker PMU Wieloletni trener oraz właścicielka jedynej w Polsce Akademii akredytowanej przez prestiżowa organizacje KSSK.

„Pasja, artyzm i pokora to główne wartości w Makijażu permanentnym. 

 

Zapraszam

Iwona Donarska

Linergistka z wieloletnim doświadczeniem. W 2016 zdobyła Vice Mistrzostwo w Championacie Międzynarodowym na Ukrainie. Dyplomowana i certyfikowana trenerka Makijażu Permanentnego. W 2015 założycielka własnej szkoły makijażu permanentnego Permanent Make Up Academy Iwona Donarska.


Jako pierwsza wprowadziła do swojego kraju technikę Microblading. Obecnie jest promotorem i trenerem tej techniki. Od 15 lat prowadzi swój salon piękności SPA REDA w Redzie, który jest corocznie wynagradzany za innowacje i jakość usług. Jest również mistrzem wizażu .


Specjalizuje się w pigmentacji manualnej i wszystkich technikach nowoczesnych. Autorka realistycznej pigmentacji brwi w technice manualnej „Microblading soft ” Stworzyła również nowoczesna technikę pigmentacji ust 3D. Zarówno w technice maszynowej pt. Royal Lips jak i manualnej pt. Royal hybrid Lips. Regularnie uczestniczy w szkoleniach, sympozjach i kongresach makijażu permanentnego na całym świecie. Obecnie jest zapraszana jako lektor w międzynarodowych konferencjach .Juror  w międzynarodowych i światowych mistrzostwach makijażu permanentnego . Pasjonatka i specjalistka swojego zawodu .

© 2017 Permanent Makeup Academy Iwona Donarska