0
Wydarzenia
Wyróżnione wydarzenia

May 28, 2018

April 22, 2018

Please reload

Ostatnie wydarzenia

Kongres Biotek 30 lecie - Talent Show - Prentacja metody Microblading

7/14/2017

1/3
Please reload

PMU Gold Conference 2018, Gdynia

4/29/2018

W dniach 27-29 kwietnia 2018 w Gdyni w Hotelu Marriott odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa w Makijażu Permanentnym, a następnie Międzynarodowa Konferencja PMU Gold Conference.

Organizatorką Konferencji była Iwona Donarska - Permanent MakeUp Academy, a współorganizatorką Iryna Verbova.

Konferencja rozpoczęła się Mistrzostwami, a następnie uczestnicy Konferencji mieli okazję do podejrzenia na żywo 10 Mistrzów przy pracy podczas NON STOP MASTER SHOW. Wystąpili: Adi Schendel z pigmentacją skóry głowy, Aleksandra Nowak z pokazem Pigment Killer, Iryna Verbova, która pokazała zabieg Plasmy, Alicja Szafrańska: Brwi hybrydowe, Elena Moissenko pokazała pigmentację naprawczą ust, Helena Dolgusheva - pigmentacja męskich brwi, Ewa Piotrkowska-Ścieszka z New Vogue Brows, Olga Borlis, która wykonała pigmentację ust oraz brwi, Paulina Bacławska z pokazem mikropunktury oraz Olga Glushenkova, która wykonała kreskę cieniowaną.

 

Program sobotni i niedzielny to przede wszystkim wykłady oraz wykłady z pokazami na żywo na modelach. Konferencję rozpoczął wykład Remover vs Laser Iwony Donarskiej. Na scenie pojawili się: Olaf Tabaczyński, który mówił na temat kolorymetrii, Katia Naveh Litmanov w tematyce gojenia się skóry po zabiegu, Anya Zabolotnaya, która pokazała na modelce pigmentację policzków, Ewa Piotrkowska-Ścieszka z wykładem na temat pigmentów na miarę najlepszych linergistów. Następnie Olga Nesmiyan wykonała pokaz pigmentacji powieki. Kolejny na scenie pojawił się Adi Schendel z wykładem na temat pigmentacji skóry głowy, która przeprowadził dzień wcześniej. Sobotni program zakończyła Jurgita Jasiunaite pokazem pigmentacji brwi. 

 

Program niedzielny rozpoczął wykład oraz pokaz Mariki Huhashili pigmentacją ust. Następnie wykład na temat pigmentacji brodawki sutkowej poprowadziła Sylwia Nawrot. Zaraz po niej na scenie pojawiła się Elena Moissenko i opowiedziała na temat przeprowadzonej pigmentacji podczas Non-stop Master Show. Wykład na temat Luxus PlasmaLiner poprowadziła Iryna Verbova. Ostatnie dwa pokazy na żywo to pokaz pigmentacji brwi przez Julię Winner a następnie Dmitra Khatkina. 

 

Konferencję zakończyła uroczysta Gala Diner w niedzielę wieczorem podczas której Gościem Specjalnym była Ambasadorka PMU Gold Conference Katarzyna Figura.

Podczas Gali odbyło się także ogłoszenie wyników Międzynarodowych Mistrzostw w Makijażu Permanentnym.

 

Jury w składzie:
Iwona Donarska, Iryna Verbova, Julia Winner, Olga Glushenkova, Elena Moissenko, Marika Huhashvili, Anya Zabolotnaya, Aleksandra Nowak, Alicja Szafrańska i Katia Naveh Litmanov

wytypowało zwycięzców Międzynarodowych Mistrzostw PMU GOLD CONFERENCE:

 

Kategoria Master:
I - Karolina Kulińska
II - Edyta Kuśnierz
III - Weronika Kachel

 

Kategoria Profi:
I - Anita Petryszyn Dopierała
II - Żaneta Żywiałkowska
III - Wioletta Dabrowski

 

GRATULACJE dla wszystkich FINALISTÓW I ZWYCIĘZCÓW.

 

 

Zapraszamy na kolejną Konferencję już za rok w Gdyni.

Do zobaczenia!

 

Strona wydarzenia: pmugold.com

 

 

 

 

 

Please reload

Archiwum
Please reload

Podążaj za Nami
  • Facebook - Black Circle
  • Google+ - Black Circle
  • Twitter - Black Circle