0

Zostań Modelką

Zapraszamy wszystkie chętne Panie na zabiegi makijażu permanentnego przeprowadzane podczas szkoleń w Międzynarodowej Akademii Makijażu Permanentnego Iwona Donarska w Gdyni. Podczas szkoleń modelki mogą skorzystać z zabiegów mikropigmentacji brwi, ust, kresek, dopigmentowania, korekt i kamuflaży źle wykonanych makijaży, po niezwykle promocyjnych cenach. 

  • Modelki przed zabiegiem otrzymują do podpisania umowę, w której zgadzają się na wykorzystywanie swojego wizerunku przez Akademie Makijażu Permanentnego Iwona Donarska

  • Zdjęcia robione podczas kursu są przez nas wykorzystywane przede wszystkim na stronie internetowej i fan page’u na Facebooku. Podpisanie powyższej zgody jest warunkiem koniecznym do przystąpienia do zabiegu. Następnie z modelką przeprowadzany jest wywiad na temat stanu jej zdrowia oraz przeciwwskazań do wykonania makijażu permanentnego.

 

  • Kolejny krokiem jest stworzenie szkicu poglądowego obszaru, który ma zostać poddany pigmentacji. Wykonywany jest on za pomocą specjalnych kredek kosmetycznych.

 

  • Po akceptacji rysunku przez Master Trainera prowadzącego szkolenie oraz modelkę, kursantka przystępuje do właściwego zabiegu.

 

  • Istotną kwestią jest czas jego trwania. Z uwagi na fakt, że makijaż wykonywany jest na szkoleniu, przez osobę uczącą się, może ulec wydłużeniu i trwać od 2 do 5 godzin ( w zależności od rodzaju przeprowadzanego zabiegu ).

 

  • W związku z tym istotnym jest, aby zarezerwować sobie więcej czasu w dzień zabiegu, aby osoba szkoląca się mogła go przeprowadzić w spokojnej atmosferze.

© 2017 Permanent Makeup Academy Iwona Donarska